Klubbat för:
3 600 SEK
5 000 SEK
BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924), Bron i parken, signerad Birgitta Liljebladh -73, olja på duk, utställningsetikett á tergo, ca 51 x 64 cm
600855
2018-12-26