Birgitta Liljebladh oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

5 000 SEK

BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924), Bron i parken, signerad Birgitta Liljebladh -73, olja på duk, utställningsetikett á tergo, ca 51 x 64 cm

600855

2018-12-26