Takarmatur 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, mässing, 8 ljusarmar för levande ljus, 4 elektrifierade ljuspunkter, höjd ca 72, diameter 68 cm

Lagning

600861

2018-12-28