Birgitta Lilljebladh oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924), Katten, signerad Birgitta Liljebladh -79, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 60 x 52,5 cm

600864

2018-12-26