Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924), Violer, signerad Birgitta Liljebladh -78, provtryck, HC-upplaga, färglitografi, motivmått ca 60 x 52,5 cm
600874
2018-12-26