Birgitta Liljebladh litografi

Birgitta Liljebladh litografi
Birgitta Liljebladh litografi
Birgitta Liljebladh litografi
Birgitta Liljebladh litografi
Birgitta Liljebladh litografi
Birgitta Liljebladh litografi

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924), Violer, signerad Birgitta Liljebladh -78, provtryck, HC-upplaga, färglitografi, motivmått ca 60 x 52,5 cm

600874

2018-12-26