Birgitta

Birgitta
Birgitta
Birgitta
Birgitta
Birgitta
Birgitta

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924), Komposition med växter, signerad Birgitta Liljebladh -59, provtryck, färglitografi, motivmått ca 48 x 48 cm

600876

2018-12-26