Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
Valmis
2018-12-21
600877
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Domherre, signerad och daterad V Kliuchnikov , a tergo daterad 2015, olja på duk, ca 30x20 cm, oramad