Spelbord
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPELBORD, sent 1800-/tidigt 1900-tal, stomme i betsad mahogny, fällbar skiva med underliggande förvaring, svarvade ben, höjd ca 77 cm, skivans mått ca 43+43x89
Åldersrelaterat slitage, bruksslitage
600878
2018-12-21