Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HUGO TROEDS, skrivbord, Bjärnum, 1940/50-tal, med klaffar, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 74, 80x133, total längd 200 cm
Bruksslitage, fanérskador, saknar ett handtag
600879
2018-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här