Hugo Troeds skrivbord med klaffar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGO TROEDS, skrivbord, Bjärnum, 1940/50-tal, med klaffar, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 74, 80x133, total längd 200 cm

Bruksslitage, fanérskador, saknar ett handtag

600879

2018-12-21