Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets första hälft, stomme i mahogny, skiva med klaffar, höjd ca 55 cm, skivans mått ca 135x43+24+24
Bruksslitage
600886
2018-12-21