Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVEN X-et ERIXSON (1899-1970), X-ets sommarhus, signerad och daterad Sven Erixson -65, akvarell med täckvitt, ca 24 x 34 cm
600887
2018-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här