Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOCKHOLMSUTSTÄLLNINGEN 1930, SIGURD LEWERENTZ, affisch, tryckt under 1980-talet, offsettryck, ca 99,5x61 cm, med engelsk text
Oramad, skador i form av veck och smärre revor
600889
2018-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här