Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOHN KANDELL, ´´Pendel´´, objekt, monogramsignerad och daterad Sthlm -82, höjd ca 160 cm
600905
2018-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här