Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, 6 dlr, gustavianskstil, 1900-talets mitt, bestående av. soffa, 2 karmstolar, 2 stolar samt bord, soffans längd ca 117 cm
Lagningar, bord med repor
600921
2018-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här