Salongsgrupp 6 delar gustavianskstil
Valmis
2018-12-28
600921
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SALONGSGRUPP, 6 dlr, gustavianskstil, 1900-talets mitt, bestående av. soffa, 2 karmstolar, 2 stolar samt bord, soffans längd ca 117 cm
Lagningar, bord med repor