Beverloo Corneille färgetsning

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

300 EUR

BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010) Apropå katter, signerad samt daterad -78, färgetsning, XXV/XXV, 64x49 cm

600928

2019-01-05