Terrin med lock Dorrit von Fieandt för Arabia

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TERRIN med lock, porslin, Dorrit von Fieandt, Arabia, produktionsår 1987 - 1993, signerad DF/RA, handmålad dekor av druvor och bär, höjd 16 cm, diameter 17

Smärre bruksslitage

600933

2018-12-22