Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TERRIN med lock, porslin, Dorrit von Fieandt, Arabia, produktionsår 1987 - 1993, signerad DF/RA, handmålad dekor av druvor och bär, höjd 16 cm, diameter 17
Smärre bruksslitage
600933
2018-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här