Taklampa med hissfunktion

Taklampa med hissfunktion
Taklampa med hissfunktion
Taklampa med hissfunktion
Taklampa med hissfunktion
Taklampa med hissfunktion
Taklampa med hissfunktion

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, stomme i mässing med veckad skärm, justerbar höjd via hissanordning på armaturen, skärmens diameter ca 48 cm

Damm och slitage, ej funktionstestad, SAV garanterat ej funktionen

600936

2018-12-22