Taklampa med hissfunktion
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, stomme i mässing med veckad skärm, justerbar höjd via hissanordning på armaturen, skärmens diameter ca 48 cm
Damm och slitage, ej funktionstestad, SAV garanterat ej funktionen
600936
2018-12-22