MIkael Persbrandt litografi

MIkael Persbrandt litografi
MIkael Persbrandt litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIKAEL PERSBRANDT (född 1963): "Pojke vid havet", signerad Mikael Persbrandt, numrerad 13/200, färglitografi, ca 67x51 cm

Ej examinerad ur ramen

600948

2018-12-29