Taklampa i alabaster

Taklampa i alabaster
Taklampa i alabaster
Taklampa i alabaster
Taklampa i alabaster
Taklampa i alabaster
Taklampa i alabaster
Taklampa i alabaster
Taklampa i alabaster

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, omkring 1900-talets första hälft, skärm i alabaster, 3 ljuskällor, höjd ca 80, diameter 40 cm

Bruksslitage, ställvis kantsött skärm

600955

2018-12-29