Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004) (4): "Skog och sjö", signerade och numrerade G. Brusewitz 322/360, färglitografier, bladmått ca 43x55 cm, ej inramade (i mapp)
600959
2018-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här