Gunnar Brusewitz färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004) (4): "Skog och sjö", signerade och numrerade G. Brusewitz 322/360, färglitografier, bladmått ca 43x55 cm, ej inramade (i mapp)

600959

2018-12-27