Otto Bache oljemålning

Otto Bache oljemålning
Otto Bache oljemålning
Otto Bache oljemålning
Otto Bache oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OTTO BACHE (1839-1927): Klippparti från Sorrento", monogramsignerad, är sannolikt utförd under hans resa till Italien 1867, olja på papper uppsatt på duk, ca 29x39 cm

Färgbortfall, retusch, spricka i färgskiktet

600963

2018-12-22