Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England, 1700-tal, porträtt som enligt lapp på baksidan föreställer Andrew Mitchell of (?), olja på duk som dubblerats, samtida ram, största mått ca 83x70
Krackelyr
600965
2018-12-22