Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England, 1700-tal, porträtt som enligt lapp på baksidan föreställer Andrew Mitchell of (?), olja på duk som dubblerats, samtida ram, största mått ca 83x70

Krackelyr

600965

2018-12-22