Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MARCEL MOULY (Frankrike, 1918-2008): Komposition, signerad M. Mouly och daterad -1946, blandteknik, ca 64 x 49 cm
Ej examinerad ur ram
600977
2018-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här