Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924): komposition av ansikte, signerad Birgitta Liljebladh och daterad -1990, olja på pannå, 52x51 cm
Smärre slitage
600984
2018-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här