Berndt Wennström litografi

Berndt Wennström litografi
Berndt Wennström litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): figurkomposition, signerad B Wennström, datared -87, numrerad 76/260, färglitografi, ca 39x45 cm

Ej examinerad ur ramen

600993

2018-12-21