Supglas

Supglas
Supglas
Supglas
Supglas
Supglas
Supglas

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUPGLAS, 1 par, 1900-talets första hälft, stomme i klarglas, fot med inneslutning av helix, höjd ca 61 cm

Smärre repor förekommer

601002

2018-12-21