Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Norrskär", signerad Bert Håge Häverö, 95/360, färglitografi, bildmått ca 34x42 cm
Något blekt
601004
2018-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här