Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
BLOMBORD, 1950-tal, vit stålställning, teak, höjd ca 65, 80x26 cm
Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland
Bruksslitage och smärre fuktfläckar
601018
2018-12-27