Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

BLOMBORD, 1950-tal, vit stålställning, teak, höjd ca 65, 80x26 cm
Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland

Bruksslitage och smärre fuktfläckar

601018

2018-12-27