Blompallar

Blompallar
Blompallar
Blompallar
Blompallar
Blompallar
Blompallar
Blompallar
Blompallar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMMPALLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, bemålade, längd ca 28 cm
Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland

601025

2018-12-27