Jan Stenvinkel färglitografi
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JAN STENVINKEL (1933-1989): (2) Vinterlandskap med gran, signerad Stenvinkel och numrerad 50/135, samt landskap med träd, signerad Stenvinkel och numrerad EA 10/11, färglitografier, bladmått ca 56x79 cm
En färglitografi ej examinerad ur ramen och bladet sitter något snett, den andra färglitografi är oramad med vek och några mindre repor i hörn
601026
2018-12-21