Jan Stenvinkel färglitografi

Jan Stenvinkel färglitografi
Jan Stenvinkel färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

1 200 SEK

JAN STENVINKEL (1933-1989): (2) Vinterlandskap med gran, signerad Stenvinkel och numrerad 50/135, samt landskap med träd, signerad Stenvinkel och numrerad EA 10/11, färglitografier, bladmått ca 56x79 cm

En färglitografi ej examinerad ur ramen och bladet sitter något snett, den andra färglitografi är oramad med vek och några mindre repor i hörn

601026

2018-12-21