Werner Pfeiffer färglitografi
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
WERNER PFEIFFER (född 1946), (2) ´´Hang Up´´, signerad och numrerad 12/80 samt ´´Olé´´, signerad och numrerad 48/80, färglitografier, bildmått ca 74x55 cm och bladmått ca 78x56 cm
´´Hang Up´´ är någt gulnad, ej examinerad ur ramen, ´´Olé´´ är oramad och något smutsig
601039
2018-12-21