Stolar
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, Danmark, 1960/70-tal, etikettmärkt "Furniture makers, Danish control", ek samt rotting, stoppade dynor med textilklädsel, sitthöjd ca 44, bredd 62 cm
Rotting med skador, bruks och åldersrelaterat slitage
601057
2018-12-21