Derriere Le Miroir samt planscher

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

DERRIERE LE MIROIR, 11 st, 1970-tal, bl.a Calder, Linder samt Monory, nummer 217-227, Chagall litografi från nummer 99-100, 1957, 18x23, samt 5 affischer, 80x50, 60x45, 70x48, 75x55, 75x35 cm

Zustandsbeschreibung

Affischer med skador, nr 217, 226 samt 226 ej komplett

601069

2019-01-02