Meta Isæus-Berlin

Meta Isæus-Berlin
Meta Isæus-Berlin

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

META ISÆUS-BERLIN (född 1963): litografi, signerad och numrerad 157/175, bladmått ca 48,5x38,5 cm, oramat blad

601092

2018-12-23