Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
META ISÆUS-BERLIN (född 1963): litografier, 2 st, signerade och numrerade 80/150, samt 129/150, bladmått ca 44,5x55,5 cm, oramade blad.
601095
2018-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här