Meta Isæus-Berlin

Meta Isæus-Berlin
Meta Isæus-Berlin
Meta Isæus-Berlin
Meta Isæus-Berlin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

META ISÆUS-BERLIN (född 1963): litografier, 2 st, signerade och numrerade 80/150, samt 129/150, bladmått ca 44,5x55,5 cm, oramade blad.

601095

2018-12-25