Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
SIDENBRODERI, kustvy, daterad 1808, i samtida delvis förgylld ram, rammått ca 23x30 cm
Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland
Slitage
601099
2018-12-27