Sidenbroderi

Sidenbroderi
Sidenbroderi
Sidenbroderi
Sidenbroderi

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

SIDENBRODERI, kustvy, daterad 1808, i samtida delvis förgylld ram, rammått ca 23x30 cm

Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland

Slitage

601099

2018-12-27