Albert Engström Självporträtt

Albert Engström Självporträtt
Albert Engström Självporträtt
Albert Engström Självporträtt
Albert Engström Självporträtt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBERT ENGSTRÖM (1869-1940): Självporträtt, signerad Albert Engström, litografi, rammått 36x30, bildmått ca 21x16 cm

601104

2018-12-27