Siluettklipp

Siluettklipp
Siluettklipp
Siluettklipp
Siluettklipp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SILUETTKLIPP, 1800-tal, förgylld samtida ram, rammått ca 32x35 cm

Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland

601107

2018-12-27