Werner von Hausen oljemålning

Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning

Klubbat för:

420 EUR

250 EUR

WERNER VON HAUSEN (1870-1951) Blommor i vas, signerad samt daterad 1942, olja på pannå, 30x46 cm

601109

2019-01-05