Stig Fyring färglitografi

Stig Fyring färglitografi
Stig Fyring färglitografi
Stig Fyring färglitografi
Stig Fyring färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG FYRING (1934-2015): Landsortsfyr, signerad och daterad Stig Fyring, numrerad 170/240, färglitografi, bladmått ca 21x16,5 cm

601124

2018-12-26