Klubbat för:
50 EUR
Utropspris
200 EUR
KAAPO WIRTANEN (1886-1959) Gumma med kärl, signerad samt daterad 1932, olja på duk, 55x46 cm
oinramad
601133
2019-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här