Kaapo Wirtanen oljemålning

Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

200 EUR

KAAPO WIRTANEN (1886-1959) Gumma med kärl, signerad samt daterad 1932, olja på duk, 55x46 cm

oinramad

601133

2019-01-05