Stolar empire

Stolar empire
Stolar empire
Stolar empire
Stolar empire
Stolar empire
Stolar empire

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1800-talets andra hälft, empire, stomme i betsat mahogny, sits klädd i svart konstläder, sitthöjd ca 46 cm

Senare betsning, torrsprickor, ställvis något blekt, lagningar, skador till baksidan av en ryggstöd, slitage, klädsel är senare, förstarkningar är senare, renoverade, kompletterade

601137

2018-12-22