Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAFFESERVIS, 40 dlr, königl pr tettau, bestående av: 12 koppar, 12 fat, 12 assietter, kanna, sockerskål med lock, gräddsnipa, karott med lock
Kanna med mindre nagg, dekor slitage
601145
2018-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här