Kaffeservis königl pr tettau

Kaffeservis königl pr tettau
Kaffeservis königl pr tettau
Kaffeservis königl pr tettau
Kaffeservis königl pr tettau
Kaffeservis königl pr tettau
Kaffeservis königl pr tettau
Kaffeservis königl pr tettau
Kaffeservis königl pr tettau

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFESERVIS, 40 dlr, königl pr tettau, bestående av: 12 koppar, 12 fat, 12 assietter, kanna, sockerskål med lock, gräddsnipa, karott med lock

Kanna med mindre nagg, dekor slitage

601145

2018-12-28