Juan Gris litografi
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JUAN GRIS (1887-1927), "Fruit, dish and bottle", signerad Juan Gris 12-19 i trycket, färglitografi, numrering under passepartouten, bildstorlek ca 24x32 cm
Ej examinerad ur ramen, passepartouten med fläck
601149
2018-12-22