Stolar 7 st

Stolar 7 st
Stolar 7 st
Stolar 7 st
Stolar 7 st
Stolar 7 st
Stolar 7 st
Stolar 7 st
Stolar 7 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

STOLAR, 7 st, okänd formgivare, omkring 1940-tal, senare omklädda sitsar samt ryggbrickor i vinrött läder med spikade detaljer, höjd ca 85 cm, sitthöjd ca 50 cm

Kuntoraportti

slitage, tre underreden med skador

601151

Päivämäärä:

2018-12-27