Stolar 7 st
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
STOLAR, 7 st, okänd formgivare, omkring 1940-tal, senare omklädda sitsar samt ryggbrickor i vinrött läder med spikade detaljer, höjd ca 85 cm, sitthöjd ca 50 cm
Kuntoraportti
slitage, tre underreden med skador
601151
Päivämäärä:
2018-12-27